SEURAKUNNANVALTUUSTO 2016-2019

Arojoki Olga, Turku

Björses Outi, Turku (1.10.2019 alkaen)

Durac Ion, Turku, kirkkoherra, valtuuston puheenjohtaja

Durac Paul, Turku (31.12.2018 asti)

Fomin Anne, Turku (30.9.2019 asti)

Hannus Reijo, Salo

Hokkinen Maria, Turku, valtuuston varapuheenjohtaja

Junttila Jaakko, Turku

Koponen Riitta, Turku

Koskinen Jukka, Raisio

Koskinen Maritta, Kaarina (1.1.2019 alkaen)

Koskinen Marja, Vehmaa

Lehtinen Leena, Mynämäki

Maunila Anna-Leena, Raisio

Miikkola Mikael, Turku

Rantanen Veera, Salo

Raula Ulla, Rauma

Sintonen Eila, Aura